אל על הנוסע המתמיד – מועדון שכל אחד רוצה להיות בו

מטוס, שמיים

אם אתם חיים בישראל, אין סיכוי שלא שמעתם על מועדון החברים הכי שווה שקיים

מדובר על מועדון אל על הנוסע המתמיד. מועדון אשר מעניק לחבריו כרטיסי טיסה ליעדים שונים ומגוונים, בקלות ובמחיר מוזל עד לעיתים אף חינם. מועדון שחבריו נהנים מהטבות ושדרוגים משמעותיים בכל הנוגע לתהליך אותו עוברים החל מרגע הכניסה לשדה התעופה ועד לרגע הנחיתה ביעד המבוקש.

למי שקצת מבולבל – נתחיל מההתחלה.

מועדון אל על הנוסע המתמיד הינו מועדון אשר הוקם בשנת 1984, על ידי חברת התעופה הישראלית אל על, לאחר שראתה כי מועדון זה נחשב מוצלח מאוד בחברות תעופה אחרות בעולם. חברת התעופה הראשונה אשר הקימה מועדון נוסע מתמיד היתה חברת אמריקן איירליינס האמריקיאית, אשר הקימה את מועדון זה בשנת 1981. אם כן, כבר שלושה עשורים מועדוני הנוסע המתמיד נמצאים בחיינו, ומנסים בכל שביכולתם להראות לנו כמה שווה לקחת חלק במועדון ההטבות המצליח בעולם.

אם כן, מי מאיתנו לא אוהב לטוס לחו"ל?, לראות מקומות מרהיבים ולהכיר תרבויות אקזוטיות? הרי אין דבר שהישראלים אוהבים יותר מאשר לנפוש מספר ימים בחו"ל, לאגור כוחות ולאחר מכן לחזור לארץ עם אנרגיות חדשות. טיסות וחופשות לחו"ל מורידות את מפלס הלחץ והעצבים של השגרה הנוקשה והיומיומית שלנו בארץ, ומאפשרת לנו להתמסר אל החופש, אל הטבע, ואל השלווה אלינו אנו כמהים כל כך.

מטוס, ציור , שמיים
טסים יותר מרוויחים יותר

אם ברצונכם שתיהיה לכם את האופציה להתנתק מהכל, לארוז את עצמכם ולטוס למדינות שונות ומגוונת פעמים רבות במהלך השנה, כנראה שאתם חלק מהאנשים אשר מתאימים להיות חברים במועדון אל על הנוסע המתמיד. חברי המועדון למעשה מקבלים וצוברים נקודות מכל טיסה אשר בה הם לוקחים חלק. כך שעם הזמן, ככל שסכום הנקודות הנצברות ניהיה גבוה יותר, כך תוכלו להפוכן לכסף, ולממן כרטיס טיסה באמצעותן. בנוסף, חברי המועדון נהנים מהטבות שונות ומגוונות בטיסה עצמה כמו שדרוג למחלקות היוקרתיות, היתר משקל כבודה עודף, ואפילו כניסה ללאונצ' היוקרתי והאקסקלוסיבי הנמצא בשדה התעופה. כדי שתוכלו להעביר את הזמן עד לטיסה בכיף.

לסיום

חברת אל על מקבלת את כולם כחברים למועדון אל על הנוסע המתמיד. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להכנס לאתר האינטרנט של חברת אל על, להרשם כחבר מועדון, ולשלם תשלום חד פעמי סמלי (באמת סמלי). זהו – אתם שם. מזל טוב.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*