אטרקציות אקסטרימיות לכל המשפחה

Freeflying

הסתיו מתקרב, ואיתו  החגים, ומזג האוויר המושלם לצאת מהבית, לכייף ולבלות יחד כל המשפחה.

אטרקציות לכל המשפחה קיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ומזמינות אתכם לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת של קירוב לבבות וגיבוש התא המשפחתי. למעשה, אטרקציות שונות ומגוונות נוצרו במיוחד על מנת לענות על הצורך של הנאה בחיק אנשים יקרים ואהובים.

בישראל קיים מגוון רחב במיוחד של סוגים שונים של אטרקציות. החל מאטרקציות לגיל הרך, לילדים, לבני נוער ולמבוגרים. על מנת למצוא אטרקציות מתאימות בדיוק על פי המאפיינים שלכם, תוכלו להעזר באתרים שונים המציעים מנוע חיפוש על פי פרמטרים ספציפיים, כמו למשל, מיקום, גיל המשתתפים ועוד ולמצוא לא מעט החנות ל אטרקציות 1+1.

אחד מסוגי האטרקציות החביבים במיוחד, אשר לא מתאימים לכל אחד הינו אטרקציות אקסטרימיות. מדובר למעשה על פעילויות חווייתיות הטומנות בחובן סוג של פעילות אקסטרים כלשהי, אשר מעלה את רמת האדרנלין ומספקת חוויה יוצאת דופן. במידה ואתם לא מפחדים מגבהים יותר מידי, ומגדירים את עצמכם כאנשים שאוהבים לקחת סיכונים ולבצע פעילויות אינן שגרתיות, תוכלו להעזר ברשימה הבאה, אשר תמליץ לכם ל אטרקציות האקסטרים הפופולריות ביותר בישראל כיום.

אם כן, בראש הרשימה תוכלו למצוא, איך לא – צניחה חופשית. מי לא מכיר צניחה חופשית? עולים על מטוס, טסים לשחקים, ובשניה אחת קופצים מהמטוס אל הקרקע. הנפילה החופשית מתבצעת למשך מספר שניות, ולאחר מכן נפתח המנצח אשר מאט את הנפילה למטה ונותן את האופציה לכוון אותו למקום הנחיתה המתאים. כמובן שצניחה חופשית מתבצעת יחד עם מדריך מנוסה. תוכלו למצוא אטרקציות של צניחה חופשית במקומות שונים בארץ.

כדור פורח
כדור פורח – כיף משפחתי

אטרקציה שניה באוויר הינה טרקטורון מעופף. למי שיש פחד מצניחה חופשית, ישמח לגלות כי טרקטורון מעופף הרבה פחות מפחיד. מדובר למעשה במעין כלי תחבורה המחובר למצנח, בו יש מקום לשני אנשים. בעת ישיבה בתוך כלי התחבורה דמוי הטרקטורון, תוכלו לטוס בשמי הארץ באוויר הפתוח, בעוד אתם יושבים וחגורים בצורה מאובטחת. אין ספק כי חוויית טיסה בטרקטורון מעופף יכולה להיות חוויה מדהימה לכל המשפחה.

ואם כבר בשמים עסקינן, תוכלו להנות מבילוי חד פעמי בכדור פורח. טיסה בכדור פורח הינה ללא ספק אחת הפעילויות המיוחדות ביותר שתוכלו למצוא בארץ. אטרקציות בכדור פורח תוכלו למצוא לרוב באזור צפון הארץ. טיסה בכדור פורח יכולה להתאים לכל הגילאים, ומספקת נקודת תצפית מרהיבה וייחודית במיוחד על הנוף הררי של אזור הצפון.

מן האוויר – אל היבשה, תוכלו לחוות אטרקציה מעניינת במיוחד בדמות נסיעה על ריינג'רים. ריינג'ר הינו כלי ממשפחת הטרקטורונים, הנראה כמו קרון קטן, ומותאם לשניים עד שלושה אנשים. הריינג'ר הוא רכב שטח שניתן לרכוב עליו בתנאים קשים במיוחד. ברכב הריינג'ר יכול לנהוג כל אדם אשר מחזיק בידיו רישיון לרכב פרטי. אין ספק כי טיול רינג'רים הינו פתרון מושלם לאטרקציות לקבוצות גדולות, בין אם מדובר בחברים, משפחה, או אפילו ימי כיף מטעם מקום העבודה.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*