פארק אוטופיה | בילוי לכל המשפחה

מבוך שיחים

למצוא בילוי נעים למשפחה ולעובדים הוא לא פשוט. אנחנו לרוב נשאבים לבילויים הבנאליים של ללכת לבית הקולנוע או לים וקשה לנו לאתר מקומות חדשים לבילויים משפחתיים או לימי כיף בעבודה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כותבים את המאמר הזה. בפעם הבאה שאתם מתלבטים לאן ללכת כאשר אתם מחפשים בילוי ראוי ומוצלח, סעו לפארק אוטופיה.

מהו פארק אוטופיה?

מדובר על גן בוטני, טרופי שמשלב אטרקציות שונות ובילוי נהדר בחיק הטבע. מדובר על מספר ביקורים שאפשר לקיים בשמחה ובעניין בכמה עולמות שונים: היכרות עם עולם הסחלבים, היכרות עם העולם הטורף, היכרות עם עולם המים, היכרות עם עולם החי, ביקור בעולם האתגרי, ביקור בעולם התוכים, ביקור בעולם הטרופי, ביקור בעולם הפרחים, היכרות עם עולם התבלינים, היכרות עם עולם הקקטוסים, חשיפה לעולם הורדים והיכרות עם העולם האקולוגי.

בפארק אוטופיה יש כל מיני סוגים של ביקורים שאפשר לקיים:

ביקורים פרטיים

מדובר על ביקורים עם בני המשפחה אשר ניתן לקחת את כל בני המשפחה בשבת בבוקר או סתם ביום חופש ולהנות מבילוי בסביבת הטבע והאווירה הקסומה ששוררת במקום. הביקור מותאם לילדים, הורים וקשישים.

ביקורים קבוצתיים

הרבה פעמים מנהלות משרד מחפשות פעילות מעניינת לעובדי המשרד ולא מצליחות לחשוב על משהו חדש ומעניין. אחד היתרונות המרכזיים בפארק אוטופיה הוא שמדובר על ביקור משולב של כמה פעילויות בחבילה אחת: הל מפעילויות מגבשות, דרך סדנאות  יצירתיות, חיבור בין האנשים לטבע ואפילו קייטרינג מקומי טעים וכשר.

אירועים פרטיים

בנוסף לביקורים משפחתיים וביקורים של קבוצות מהעבודה, אפשר לערוך בפארק גם אירועים פרטיים. בין אם מדובר בימי הולדת, ימי נישואים, ברית לבן הנולד בריתה לבת החדשה, בר מצווה, בת מצווה ועוד.

אירועים עסקיים

כאשר מדובר על אירוע יותר רציני מהעבודה, גם אותו אפשר לקיים בפארק. החל מאירועים של השקת מוצר, ימי עיון, כנסים שונים, הרצאות, ישיבות הנהלה ואפילו אירועי חברה.

לסיכום, כאשר אתם מעוניינים לקיים אירוע כל שהוא אשר אתם רוצים שייזכר לטווח ארוך, אל תחשבו פעמיים ולכו לסגור אירוע בפארק אוטופיה. זו ההחלטה הנכונה ביותר בשבילכם.


סרטון תדמית – פארק אוטופיה

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*