שיטות נכונות לשמירת תמונות מהאירוע שלכם

עין המצלמה

אז ערכתם אירוע מיוחד ומרגש עבורכם. ברית / בריתה, יום הולדת עגול, בר / בת מצווה, חתונה או כל אירוע אחר שהרגשתם צורך לציין. צילמתם אינספור תמונות של רגעים משמחים ממהלך האירוע, ועכשיו נשאלת השאלה – מה לעשות עם כל מאגר התמונות שנוצר לכם?

היום, בעידן הדיגיטלי, כולנו צלמים. בכל רגע נתון, אנו שולפים את הסמארטפון שלנו, ומתחילים לצלם ללא הגבלה. הדבר נעשה עוצמתי במיוחד, כאשר אנו נמצאים באירוע. אנו רוצים להנציח כל רגע, ליצור חוויות בלתי נשכחות, וגם סתם להשוויץ לחברים כמה יפה אנו לבושים באירוע.

מכאן, שאין ספק כי התמונות מאירוע הן מרכיב חשוב ועיקרי באירוע עצמו, וכי אם אתם לא מופיעים בתמונות בעצם איך תוכלו להוכיח שאכן נכחתם באירוע? לשם כך, קבלו מספר שיטות לשמירת תמו

לוגו של דרופבוקס
לוגו של דרופבוקס

נות שצילמתם באירוע שלכם, שתוכלו לעיין בהם בכל זמן שתרצו.

  1. אלבום תמונות דיגיטלי – בזמנים שבהם מצלמת הפילם היא נחלת העבר, הפכו גם תהליך פיתוח התמונות וסידורם באלבום לימים עברו. עם זאת, החל לצמוח טרנד חדש אשר קצת יותר מתאים לעשור הנוכחי והוא – אלבום תמונות דיגיטלי. באמצעות אלבום תמונות דיגיטלי, תוכלו לבחור את התמונות המוצלחות מהאירוע שלכם, להעבירן למחשב, ובעזרת תוכנות עריכה מתקדמות ופשוטות להבנה, תוכלו ליצור אלבום תמונות דיגיטלי ייחודי לכם, על פי העיצוב שלכם! כמובן שתוכלו לבחור גודל, תמונה לכריכה ועוד. אלבום תמונות דיגיטלי הינו אלבום תמונות שתמיד כיף להתסכל בו. ההדפסת התמונות על גבי הדפים למעשה משמרת את אותן תמונות לשנים רבות קדימה, ובכך מנציחה את הרגע המיוחד שלנו, בתוך אלבום, שגם הוא – ייחודי לאותו אירוע.
  2. דרופבוקס – מדובר באחת התוכנות האינטרנטיות הפופלריות ביותר שיש כיום. דרופבוקס הינה למעשה תוכנת שיתוף קבצים, אשר בה תוכלו להגדיר את האנשים איתם אתם בוחרים לשתף (באמצעות המייל שלהם), ולפתוח תיקיות מסודרות בנושאים שונים. כך למשל, במידה ותרצו לשתף את התמונות שלכם מהאירוע, תוכלו להעתיק מהמחשב שלכם את כל קבצי התמונות שצילמתם באותו אירוע, ולהראות לכל האנשים שברצנוכם לשתף עימם. הייחודיות בדרופסבוקס הינה העובדה שניתן להעביר לתיקיות בתוכנה גם קבצים כבדים מאוד, שלא עוברים חלק
    גוגל דרייב
    גוגל דרייב

    במייל רגיל.

  3. גוגל דרייב – פלטפורמה נוספת שעליה תוכלו לגבות את כל התמונות והסרטונים שלכם. פלטפורמה זו יכולה לבצע גיבוי לתמונות ישירות מהסמארטפון שלכם אל הענן, ובכך להפוך את התהליך לפשוט במיוחד. מעבר לכך, גוגל דרייב מבטיח את שמירת ואחסון התמונות למשך זמן בלתי מוגבל מבלי שילכו לאיבוד חלילה.

אין ספק כי אירוע בעל משמעות עבורנו, הינו משהו שנרצה לזכור לנצח. באמצעות אחת משיטות אלה, תוכלו לחוות רגעי נוסטלגיה חוויתיים במיוחד, להזכר ברגעים היפים הללו, ולזכור כמה נהנתם. בתקופה שבה מצלמים אלפי תמונות בכל שניה, יש צורך לייחד תמונות מאירועים מיוחדים.

מתחתנים בקרוב? תכירו את טראש דה דרס – אלבום זוגיות לחתונה

החתונה בפתח וכמעט הכל מאורגן, אבל האם קניתם שמלת טראש לצילומים? אחד הטרנדים החמים בשוק החתונות הוא אלבום זוגיות הכוללת צילומים מיוחדים של הזוג המאושר, ואנחנו כאן כדי לספר לכם מה כולל אלבום שכזה.

ארגון חתונה כולל דברים רבים להם יש לדאוג כמו אולם, הזמנות, מוזיקה ועוד. אחד הדברים המרכזיים בכל חתונה הוא הצלם, שדואג לכך שהערב הזה יהפוך לבלתי נשכח עבורכם. כל ההתרגשות וההשקעה יישכחו עם הזמן, אך הנצחת האירוע במצלמה דואגת לכך שהוא יחיה אצלכם לנצח.

צילום האירוע כולל בדרך כלל צילומים מוקדמים של הזוג על רקע נוף, צילומי וידאו וסטילס במהלך האירוע וצלם מגנטים שיוצר תמונות לאורחים במהלך הערב. בנוסף לאלה קיים גם טרנד עכשווי שסוחף כעת את סצנת החתונות- צילומי טראש.

חתן עלה
אחד הצילומים החשובים של החיים

מה זה טראש דה דרס?

טראש דה דרס, או בעברית, להרוס את השמלה, הוא כינוי לסגנון צילום מיוחד שנעשה במסגרת חגיגות החתונה. במהלך הצילומים הכלה לבושה בשמלת כלה לבנה, אך בשונה ממה שהיינו מצפים, במהלך הצילומים השמלה נהרסת. צילומים אלה בדרך כלל נעשים בים, אך גם במקומות אחרים זה יכול לעבוד.

עד סוף שנות ה-90 סגנון הצילום הזה היה קיים בעיקר בקטלוגים יוקרתיים, ובתחילת שנות ה-2000 החלו להשתמש בסגנון הזה גם לחתונות. כיום זהו סגנון נפוץ מאוד, ורבים מאוד הזוגות שבוחרים לבצע אותו. למרות שהוא נפוץ כל כך הוא עדיין מיוחד מאוד, כיוון שתמונות בסגנון הזה תמיד נראות ייחודויות ומשתנות מזוג לזוג ומצלם לצלם.

מה זה מוסיף בעצם?

אם לא נשטפתם בזרם צילומי הטראש וודאי תתקשו להבין למה צריך את זה. יש כל כך הרבה תמונות וצילומים מהחתונה, ומדוע צריך משהו נוסף. אבל חשוב להבין שזה סגנון צילום מיוחד ושונה לחלוטין. בצילומים אלה יוצאות תמונות מיוחדות שיעוצבו באלבום דיגיטלי מיוחד.

בנוסף, יצירת התמונות היא כיף אמיתי בעבור בני הזוג. זו חוויה זוגית מגבשת ומצחיקה שכוללת צילומים בזוויות ובפוזות צילום מיוחדות. בשונה מהצילומים שלפני החתונה, שכוללים רצינות מסוימת ולחץ זמנים כדי להספיק הכל בזמן, צילומי הטראש הם חוויה מתקנת של צילומים בכיף.

צילומי הטראש הם גם מזכרת מדהימה. הצילומים יעוצבו באלבום טראש מיוחד בו תיהנו להסתכל ולהראות לחברים. אחרי החתונה רוצים להראות תמונות לחברים, תמונות החתונה הרגילות עשויות להיות מעט משעממות, אך מצילומי הטראש החברים שלכם ייהנו.

 טראש דה דרס
טראש דה דרס אמריקאי קלאסי

שחרור לחץ

צילומי טראש הם אטרקציה נהדרת לשחרר לחץ. התקופה שבין האירוסין לחתונה היא תקופה לחוצה בעבור רוב הזוגות. בתקופה הזו יש אינספור ארגונים ולחצים וגם החתונה עצמה היא אירוע שכרוכים בו לחצים שונים.

צילומי הטראש הם אפשרות להשתחרר יחד. הזוג מתפרק ומשתחרר מהלחצים בקריעה והריסה של הבגדים היפים. תמונות טראש הם ממש השתוללות מול המצלמה, וזה בדיוק מה שהזוג צריך אחרי תקופה כה לחוצה.  

איפה מציגים את התמונות?

כאמור, התמונות יוצגו באלבום תמונות דיגיטלי שיעוצב ויהווה אלבום טראש מיוחד. במידה וצילומי הטראש דה דרס נעשו לפני החתונה, תוכלו להציג את התמונות על גבי המסכים באולם האירועים ולהשוויץ בהם.

מתי מצלמים?

צילומי הטראש כוללים הזעה ולכלוך, ודורשים גם זמן לכן לא נבצע אותם ביום החתונה. יש זוגות שמבצעים את הצילומים בשבועות שלפני החתונה ואחרים בוחרים לבצעם דווקא אחריה רגע לפני החופשה. כאשר מבצעים את הצילומים בשבועות שלפני החתונה הם גם מהווים הכנה מסוימת לזוג לקראת הצילומים ביום החתונה שיהיו מעט לחוצים יותר.

מה עושים כדי שזה יקרה?

אז החלטתם שאתם מעוניינים בטראש דה דרס, אבל מה השלב הבא? אם כבר בחרתם צלם לאירוע עליכם לבדוק האם הוא עושה צילומים שכאלה. תוכלו גם לבחור בצלם אחר לביצוע הצילומים. בחירה באותו הצלם עשויה להוזיל את המחיר.

השלב הבא הוא קניית בגדים מתאימים לצילומים. שמלת הכלה עולה הון תועפות ובדרך כלל את צילומי הטראש נבצע בשמלת כלה זולה יותר. במהלך הצילומים השמלה תיהרס וחבל לעשות זאת עם שמלה יקרה. גם החתן צריך בגדים מתאימים לצילומי הטראש, אך אצלו זה יהיה פשוט יותר כיוון שקל יותר למצוא בגדים לגברים.

למידע נוסף על שמירת תמונות יצירת אלבומים ומידע שימושי נוסף ניתן לקבל באתר albume.co.il ללא תשלום.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*