ימים של מלחמה: הסרטים החמים של חודש נובמבר 2018

מושבים של קולנוע

חודש נובמבר מביא לקולנוע כמה סרטים מרתקים חדשים, הנה הסרטים שכבר מציגים ואלה שיגיעו להקרנות במתחמי יס פלאנט ואחרים במהלך החודש:

'מה יגידו כולם' – גיבורת הסרט היא נערה נורווגית טובת מראה אשר מנהלת חיים כפולים, מצד אחד מתנהגת כמו נערה רגילה וממושמעת, ממש בת מושלמת להורים שמרניים אבל מהצד השני מתנהגת כמו נערה בת 16 מתבגרת טיפוסית בחברה מודרנית שנמצאת כל היום בטלפון שלה, מתעסקת בענייני בנים ובנות וכדומה כאשר לילה אחד אביה תופס אותה בחדר עם החבר שלה ומכאן הסרט מתפתח, איך? לא נגלה לכם, לכו לראות.

'רפסודיה בוהמית' – אפשר כמובן למלא ספר שלם רק על השיר האלמותי הזה של להקת קווין ופרדי מרקורי, סולנה הווירטואוזי ועכשיו יצא לאקרנים סרט חדש המנסה לתאר את התקופה בה להקת קווין מילאה אצטדיונים וסולנה הכריזמטי יצא לקריירת סולו וכיצד הדבר השפיע על שאר חברי הלהקה כאשר הקליימקס מתרחש בהופעת ה-LIVE AID הידועה של קווין באצטדיון וומבלי באנגליה, סרט חובה לכל מעריצי הלהקה כמובן וגם למי שחי בשנות ה-80 וה-90 ורוצה לקבל קצת רסיסי נוסטלגיה ומוזיקה מעולה.

'כוכב נולד' – עוד סרט העוסק במוזיקה וזמר, הפעם מדובר בג'קסון מיין, זמר מפורסם אשר מגיע להופעה קטנה בבר חשוך שם הוא הוא מגלה את אלי, זמרת חדשה ומאוד ביישנית. כמובן שהשניים מתאהבים אך בעוד הקריירה של אלי נוסקת מתמודד הזמר האלכוהוליסט עם קשיי ההתמכרות וחוסר ההצלחה, דבר שמשפיע על מערכת היחסים בין השניים.

'חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד' – סרט הארי פוטר חדש בכיכובו של ג'וני דפ שיגיע לאקרנים במהלך חודש נובמבר ומספר על עולם הקוסמים האגדי של הארי וחיות הפלא ועל המכשף האפל גלרט גרינדלוולד אשר בורח מהכלא כדי להביא לשלטון את הקוסמים טהורי הדם. אלבוס דמבלדור מנסה לעצור אותו ומבקש לצורך כך את עזרתה של ניוט סלמנדרה. סרט הרפתקאות, פעולה, אקשן, לילדים וגדולים שהולך להיות הלהיט של החורף הזה באולמות הקולנוע בארץ ובעולם.

סרטים נוספים שאמורים להביא את הצופים אל הקולנוע במהלך חודש נובמבר:

'רובין הוד' – גרסה נוספת ומי יודע איזו של האגדה האנגלית על לוחם הצדק אשר גונב מהעשירים ונותן לעניים.

'קריד '2 – סרט נוסף בסדרת ההמשך לסדרת סרטי רוקי המפורסמת בכיכובו של סילבסטר סטאלון כדמות משנה בסרט, בה הוא משחק כמאמן ומנטור למתאגרף צעיר.

'ראלף ההורס 2' – סרט אנימציה, המשך לסרט הראשון והמוצלח שיצא בשנת 2012 אלא שהפעם ראלף מתמקד בהריסה של רשת האינטרנט.

סרטים נוספים: 'מה יגידו כולם', 'טובת הילד', 'סיפור אחר', 'היורשות', 'אהבה כמו שלנו', 'סיוט משפחתי', 'מקוללים', 'הדיבוק של האנה גרייס', 'ילד מחוק', 'פתאום משפחה', 'עץ האגס הפראי'

סרטי ילדים וסרטי אנימציה נוספים לכל המשפחה: 'בלאגן בכוורת', 'גריניץ", 'ג'ים ונהג הקטר' ועוד

התותחים הכבדים של החורף – הסרטים שאמורים להיות שוברי הקופות של התקופה:    

'מרי פופינס' – הסרט שאמור להחזיר את המחזמר הידוע לאור הזרקורים.
'באמבלבי' – סרט הפעולה והמתח לילדים בכיכובו של הרובוטריק החביב.
'אקוומן' – סרט עתיר תקציב על איש המים, גיבור על חדש שיגיע וינסה להכות גלים בקופות.

 עוד סרטים: 'חיי כלב', 'הדרקון הראשון שלי', 'לגו 2' ועוד. 

לסיכום, חודש נובמבר מביא איתו כמות נכבדה ויפה של סרטים מכל הז'אנרים: סרטי דרמה, פעולה ואקשן לילדים ולכל המשפחה וגם כמה דרמות למבוגרים. אפשר למצוא את הסרטים הללו וסרטים נוספים ביס פלאנט ובמתחמי קולנוע המובילים בערים בכל רחבי הארץ.

|כותב: ערן סיון|

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*